NEWS
...
...
Admin
Tips, Suit
5 Komentarzy
29LUTY

Nasi Trenerzy odbierają dyplomy ukończenia kursu trenera

Licencja PZPN – GRASSROOTS C. Podkarpacki Związek Piłki Nożnej (podokręg w Dębicy) był organizatorem Kursu Trenerskiego Grassroots C. W kursie, który trwał od listopada do lutego 2020 roku, brało udział 28 pasjonatów piłki nożnej, którzy chcieli uzyskać licencję, aby pracować z dziećmi i młodzieżą. Wśród kursantów było dwóch mieszkańców Zbylitowskiej Góry. Pan Rafał Więcław i Tomasz Biernat ukończyli kurs z wynikiem pozytywnym i tym samym zdobyli Uprawnienia Polskiego Związku Piłki Nożnej do pracy z dziećmi zgromadzonymi wokół Naszej Akademii Piłkarskiej UKS Orzeł Zbylitowska Góra.

Czytaj więcej ...
...
...
Admin
Tips, Suit
5 Komentarzy
14LUTY

Trening walentynkowy drużyn UKS "ORZEŁ" na Arenie "Jaskółka" w Tarnowie-Mościcach

Tak trenują Orły ze Zbylitowskiej Góry. Prefesjonalna drużyna trenuje na profesjonalnej Arenie pod okiem prefesjonalnych trenerów. Treningi na pełnowymiarowym parkiecie dają zawodnikom możliwość zgrania drużyny na zawodowych boiskach. Poza atrakcjami trenerzy stawiają wysokie wymagania zawodnikom co przynosi spektakularne efekty podczas rozgrywek piłkarskich.

Czytaj więcej...
...
...
Admin
Tips, Suit
20 Comments
6GRUDZIEŃ

Naszą drużynę UKS "ORZEŁ" odwiedził Św. Mikołaj

Naszą drużynę odwiedził dzisiaj Św. Mikołaj z mnóstwem prezentów. Z racji osiąganych wysokich wyników nie było żadnej rózgi a worki pełne prezentów ;). Zawodnicy już napisal list do Św. Mikołaja na kolejny rok. Teraz w liście znalazła się nowa hala widowiskowo-spotowa o wymiarach 30x50 metrów. Święty Mikołaju ... mamy nadzieję, że nasze życzenia się spełnią ;).

Czytaj więcej...